Železničný prechod na Bojnickej ulici v Prievidzi bude týždeň uzavretý

 BojnickaPrechodFoto

Polícia žiada vodičov, aby sa plne venovali vedeniu motorového vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, dbali na zvýšenú opatrnosť a ohľaduplnosť.

Prievidzskí policajti upozorňujú širokú verejnosť na plánovanú záveru železničného priecestia na ceste III/1774 - Bojnická cesta v Prievidzi, ktorá potrvá od 23.9.2016 od 18:00 hod. do 30.9.2016 do 6:00 hod. Dôvodom pre dopravné obmedzenie je oprava konštrukcie železničného priecestia a železničného zvršku.

Obchádzková trasa pre nákladné automobily a autobusy v smere od Nadjazdovej ulice - vjazd od Novák, bude vedená po uliciach Matice slovenskej, Necpalská, Nedožerská, Mliekarenská, Ľ. Ondrejova, Nábrežná a odtiaľ na Bojnickú cestu.

Obchádzková trasa pre osobné automobily v smere od Nadjazdovej ulice bude vedená po Nábreží sv. Metoda, Duklianskej ulici a odtiaľ na Bojnickú cestu. Vozidlá nachádzajúce sa v centre mesta budú presmerované pred rekonštuovaným železničným priecestím na Šumperskú ulicu a odtiaľ na ulicu Nábrežia sv. Metoda - smer Trenčín, respektíve na ulicu M. R. Štefánika - smer Bojnice. Obchádzkové trasy budú vyznačené prenostným dopravným značením. 

Polícia v tejto súvislosti žiada všetkých vodičov, aby sa plne venovali vedeniu motorového vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, dbali na zvýšenú opatrnosť a ohľaduplnosť a svoje cesty si plánovali s dostatočným časovým predstihom.

Informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Elena Antalová.